Domov > Články > Agapé 2x2x2

Agapé 2x2x2

Ak máš záujem duchovne sa vzdelávať a naučiť sa odovzdávať svoju vieru ďalej, chystáme pre teba 8-mesačnú školu učeníctva s individuálnym mentoringom.

Prečo Agapé 2x2x2?

Možno si len nedávno uveril a chceš sa naučiť, ako nasledovať Ježiša vo svojom každodennom živote a ako o tom hovoriť iným. A možno si odmalička obklopený veriacimi, no nikto ťa nikdy duchovne neviedol a o evanjelizácii sa v tvojom spoločenstve viac hovorilo, než praktizovalo. Agapé 2x2x2 ti ponúka priestor ísť hlbšie a aplikovať Ježišove slová do tvojho praktického života mladého človeka v 21. storočí. Pri tvorbe jej programu nás inšpirovali Pavlove slová mladému Timotejovi:

„… a to, čo si skrze mnohých svedkov počul odo mňa, predkladaj verným ľuďom, ktorí budú schopní učiť aj iných.“  (2. Timotejovi 2, 2)

Dvojky v názve našej školy učeníctva však nie sú len odkazom na tento verš, ale aj na biblický princíp duchovnej multiplikácie. Chceme ťa sprevádzať na tvojej duchovnej ceste a odovzdať ti všetko potrebné pre to, aby si svoju vieru jedného dňa dokázal odovzdať ďalším, ktorí budú robiť to isté.

Viac info o programe

Individuálny mentoring

Mentoring

Počas celej školy učeníctva ťa bude sprevádzať osobný mentor. Budete sa môcť stretávať osobne aj online.  Pomôže ti rozvíjať sa po každej stránke a aplikovať do života to, čo sa naučíš na spoločných stretnutiach.

Spoločné stretnutie - školenie

Raz mesačne sa stretneme na dva dni (piatok podvečer až sobota). Čaká ťa zážitkové vyučovanie, rôzne workshopy, práca v skupinách a stretnutie so svojím mentorom. Veríme, že to bude povzbudivé prostredie, kde sa môžeme učiť jeden od druhého.

Agapé 2x2x2_školenie
Agapé 2x2x2_e-learning platforma

E-learning platforma

Ak sa z nejakého dôvodu nemôžeš zúčastniť na stretnutí, všetky lekcie nájdeš aj na našej online platforme.  Tu budeš mať aj priestor na komunikáciu so svojím mentorom a s inými účastníkmi programu.

Študijný plán

Časté otázky

Registrácia je možná do konca septembra 2022.

Nižšie nájdeš prihlasovací formulár, jeho vyplnenie ti zaberie len pár minút.

Keď uvedieš kontaktné info na tvojho duchovnélo lídra, my to s ním dotiahneme.

Poplatok za celý program

Ubytovanie a strava

Transport

Podpora zbor

Certifikát o ukončení

 

Predbežný záujem

Naša škola učeníctva štartuje v septembri 2023. Registrácia zatiaľ nie je otvorená. Ale ak zvažuješ účasť, nechaj nám na seba kontakt a napíšeme ti.

Agapé 2x2x2_prihlásenie