Agapé 222

Ak chceš duchovne rásť a naučiť sa odovzdávať svoju vieru ďalej, ponúkame ti 8-mesačný kurz učeníctva v praxi, spojený s individuálnym koučingom.

Čo je Agapé 222?

Možno si len nedávno uveril a chceš sa naučiť, ako nasledovať Ježiša vo svojom každodennom živote a ako o tom hovoriť iným. A možno si odmalička obklopený veriacimi, no nikto ťa nikdy neviedol v učeníctve a o evanjelizácii sa v tvojom spoločenstve viac hovorilo, než praktizovalo. Agapé 222 ti ponúka priestor ísť hlbšie a aplikovať Ježišove slová do tvojho praktického života v 21. storočí. Pri tvorbe kurzu nás inšpirovali Pavlove slová mladému Timotejovi:

„… a to, čo si skrze mnohých svedkov počul odo mňa, predkladaj verným ľuďom, ktorí budú schopní učiť aj iných.“  (2. Timotejovi 2, 2)

Dvojky v názve nášho kurzu však nie sú len odkazom na tento verš, ale aj na biblický princíp duchovnej multiplikácie. Chceme ťa sprevádzať na tvojej duchovnej ceste a odovzdať ti všetko potrebné pre to, aby si svoju vieru jedného dňa dokázal odovzdať ďalším, ktorí budú robiť to isté.

Čo ťa čaká?

Agapé 2x2x2_školenie

Spoločné stretnutia

Počas 8 mesiacov sa budeme stretávať raz mesačne na dva dni (piatok podvečer až sobota). Čaká ťa vyučovanie, workshopy, práca v skupinách a stretnutie s tvojím koučom. Budeme spolu rásť v komunite podobne zmýšľajúcich ľudí a naučíme ťa robiť kroky viery v tvojom lokálnom kontexte.

Učeníctvo

Počas celého kurzu učeníctva ťa bude sprevádzať osobný kouč. Pomôže ti prakticky sa rozvíjať v učeníctve a aplikovať do života to, čo sa naučíš na spoločných stretnutiach. Budete sa môcť stretávať osobne aj online.

Individuálny mentoring

Praktické informácie

KEDY: Od októbra 2023 do mája 2024 (kurz zahŕňa jednu víkendovku mesačne, presné dátumy viď nižšie)

KDE: Spoločné stretnutia budú prebiehať v Banskej Bystrici, kvôli dobrej dopravnej dostupnosti z rôznych častí Slovenska. Adresa: Knižnica Katedry teológie a katechetiky, ul. Kpt. O. Jaroša 32, 974 11 Banská Bystrica

CENA: 140€/os. Cena zahŕňa študijné materiály, skupinové vyučovanie, individuálny koučing počas celého kurzu, ľahkú večeru v piatky. Cena nezahŕňa náklady na cestu, ubytovanie a stravu v soboty. Niekoľkým účastníkom vieme zabezpečiť nízkonákladové ubytovanie priamo v knižnici, alebo ti dáme typy na komfortnejšie ubytovanie v blízkom okolí.   

Témy stretnutí

Registrácia

Počet miest v našom kurze učeníctva je obmedzený kapacitou našich koučov, preto si nenechaj ujsť túto jedinečnú príležitosť a zaregistruj sa čo najskôr. Nauč sa, ako zasiahnuť svoje okolie dobrou správou evanjelia a nechaj sa použiť Bohom!

 

Agapé 2x2x2_prihlásenie