Spoznaj náš tím

Agapé Slovensko

Tomáš Majer
Ako riaditeľ Agapé Slovensko pomáham členom nášho tímu rozvíjať ich prácu s ľuďmi. Teší ma, keď vidím iných napĺňať svoj potenciál. Ako bývalý silný ateista chápem tých, ktorí v Boha neveria. Mám rád šport, aktívne aj ako divák.
Tomáš Bachmayer
V rámci svojej práce v Agapé Slovensko sa venujem službe komunitám – pomáham lokálnym cirkevným spoločenstvám zasahovať svoje okolie evanjeliom prostredníctvom misijných (športových i nešportových) aktivít pre deti, tínedžerov a mládež.
Katka Bošková
Som súčasťou online tímu. Bavia ma otvorené debaty o Bohu s ľuďmi v našich online kurzoch aj mimo nich. Spolu s rodinou bývam v Banskej Bystrici a keď sa odlepím od monitora, kocháme sa spolu z úžasnej prírody vôkol.
Bibiana Cziglerová
Moja viera v Boha ožila cez anglický tábor počas vysokej školy. Po skončení štúdií som sa rozhodla pracovať v Agapé. Mojou túžbou a vášňou je investovať do životov mladých ľudí a môcť sa prizerať, ako ich Boh mení a používa v životoch iných.
Aďa Dobová
Mám na starosti administratívu a financie. Pracujem pre Agapé už 6 rokov v kancelárii v Bratislave. Svojou prácou podporujem všetkých pracovníkov, aby sa mohli naplno venovať svojej službe.
Filip Kušnír
Popri štúdiu na vysokej škole v Košiciach sa venujem študentom v budovaní ich viery. Ak je niečo, čo bliká, svieti alebo vydáva zvuk a nefuguje to, ako to má, som medzi prvými, čo sa na to pozrú. (A možno to aj opravím.)
Eva Majerová
Pracujem v online tíme, kde mám na starosti napr. naše webstránky po vizuálnej či obsahovej stránke. Koordinujem prácu našich e-koučov a aj sama sa venujem e-koučingu. A keď ma občas kopne múza, rada napíšem niečo inšpiratívne.
Katka Matejková
Som extrovertná a temperamentná osoba, ktorú neteší nič viac ako spoločnosť druhých ľudí (len veľmi zriedka ma uvidíte so zatvorenými ústami). Rada tvorím nové veci. Svoju kreativitu využívam v práci so sociálnymi sieťami.
Alyssa Meyerdirk
Som súčasťou tímu v Bratislave. Mojou vášňou je mať zmysluplné konverzácie s ľuďmi. V súčasnosti sa snažím naučiť po slovensky a prispievam svojimi zručnosťami v rámci kreatívnych projektov. Mám dve malé detičky.
Michael Meyerdirk
Som súčasťou tímu v Bratislave. Užívam si vedenie chvál, štúdium Biblie s ostatnými a diskusie o tom, ako žiť pre Boha v našej kultúre. V súčasnosti trávim veľa času učením sa slovenčiny!
Daniela Rajská
Dada Rajská
Som stážistka v online tíme, kde sa primárne venujem sociálnym sieťam, alebo pomáham so všetkým, čo príde. Mimo práce si užívam cestovanie, ale rovnako si dokážem užiť aj pokojné chvíle doma pri sledovaní seriálov či hraní spoločenských hier.
Gabi Repaská
S Agapé som prežila množstvo skvelých chvíľ ešte ako študentka. Po skončení VŠ som 10 rokov pracovala so stredoškolákmi a vysokoškolákmi. V súčasnosti prispievam tvorbou obsahu v online priestore a koučujem ľudí v online kurzoch.
Peťa Sládková
Som z Oravy, mám rada hory, prírodu, šport a zmenu. V Agapé pracujem najmä so študentmi na stredných a vysokých školách, ktorí chcú rásť vo svojej viere a prinášať zmenu vo svojom okolí. Vediem lokálny tím v Bratislave.
Dominik Svitel
Misijným pracovníkom som už od roku 2013. Božie kráľovstvo rozvíjam tým, že učeníkujem dospelých mužov a tínedžerov. Leto trávim organizovaním mnohých táborov. Mojou najobľúbenejšou činnosťou je evanjelizácia prostredníctvom športu.
Dávid Šúry
Som stážista v online tíme a jedna z mojich hlavných úloh je vytvárať kreatívny obsah na naše sociálne siete, s cieľom je približovať nás všetkých bližšie k Bohu. Okrem umenia milujem čas strávený s ľuďmi, športovaním, cestovaním a vychutnávaním si výberovej kávy.
Regina White
Rada sa stretávam so stredoškolákmi a vysokoškolákmi, aby sme spolu čítali Bibliu a rozoberali, ako žiť zmysluplný život. Vediem lokálny tím v Košiciach. Rada hrám hry a športujem.

Pridaj sa k nám!

Náš tím Agapé je otvorený pre každého, kto vidí zmysel v našej vízii a chce svojimi darmi a schopnosťami prispieť k tomu, aby mohlo čo najviac ľudí spoznať bezpodmienečnú Božiu lásku. 

Máme pre teba miesta na plný i čiastočný úväzok, ponúkame brigády aj možnosť uplatniť sa ako dobrovoľník.