Spoznaj náš tím

Agapé Slovensko

Tomáš Majer
Ako riaditeľ Agapé Slovensko pomáham členom nášho tímu rozvíjať ich prácu s ľuďmi. Teší ma, keď vidím iných napĺňať svoj potenciál. Ako bývalý silný ateista chápem tých, ktorí v Boha neveria. Mám rád šport, aktívne aj ako divák.
Tomáš Bachmayer
V rámci svojej práce v Agapé Slovensko sa venujem službe komunitám – pomáham lokálnym cirkevným spoločenstvám zasahovať svoje okolie evanjeliom prostredníctvom misijných (športových i nešportových) aktivít pre deti, tínedžerov a mládež.
Katka Bošková
Som súčasťou online tímu. Bavia ma otvorené debaty o Bohu s ľuďmi v našich online kurzoch aj mimo nich. Spolu s rodinou bývam v Banskej Bystrici a keď sa odlepím od monitora, kocháme sa spolu z úžasnej prírody vôkol.
Bibiana Cziglerová
Moja viera v Boha ožila cez anglický tábor počas vysokej školy. Po skončení štúdií som sa rozhodla pracovať v Agapé. Mojou túžbou a vášňou je investovať do životov mladých ľudí a môcť sa prizerať, ako ich Boh mení a používa v životoch iných.
Aďa Dobová
Mám na starosti administratívu a financie. Pracujem pre Agapé už 4 roky v kancelárii v Bratislave. Svojou prácou podporujem všetkých pracovníkov, aby sa mohli naplno venovať službe.
Megan James
Pracujem v Košiciach a pomáham študentom rásť vo viere a kráčať s Bohom. Mám rada osobné stretnutia s mladými ženami a pomáham im v tom, aby boli tými, kým ich Boh stvoril.
Trevor James
Mojou vášňou je pomáhať mužom na ich ceste stať sa tými, kým ich Boh stvoril. Vo svojom voľnom čase rád trávim čas v Božom slove, rozhovormi o viere a turistikou.
Eva Majerová
Pracujem v online tíme, kde mám na starosti napr. naše webstránky po vizuálnej či obsahovej stránke. Koordinujem prácu našich e-koučov a aj sama sa venujem e-koučingu. A keď ma občas kopne múza, rada napíšem niečo inšpiratívne.
Alyssa Meyerdirk
Som súčasťou tímu v Bratislave. Mojou vášňou je mať zmysluplné konverzácie s ľuďmi. V súčasnosti sa snažím naučiť po slovensky a prispievam svojimi zručnosťami v rámci kreatívnych projektov. Mám dve malé detičky.
Michael Meyerdirk
Som súčasťou tímu v Bratislave. Užívam si vedenie chvál, štúdium Biblie s ostatnými a diskusie o tom, ako žiť pre Boha v našej kultúre. V súčasnosti trávim veľa času učením sa slovenčiny!
Milan Mitana
Pracujem v oblasti evanjelizácie, misie, duchovného sprevádzania, zakladania zborov a komunít v priamej spolupráci s kresťanskými spoločenstvami z rôznych denominácií. Zároveň som kazateľom zboru Cirkvi bratskej vo Svätom Jure.
Gabi Repaská
S Agapé som prežila množstvo skvelých chvíľ ešte ako študentka. Po skončení VŠ som 10 rokov pracovala so stredoškolákmi a vysokoškolákmi. V súčasnosti prispievam tvorbou obsahu v online priestore a koučujem ľudí v online kurzoch.
Viktor Repaský
V Agapé som začínal s prácou so študentmi, momentálne pracujem v online tíme, kde ma baví vymýšľať a realizovať nové projekty. Rád pracujem v organizácii, ktorá chce oslovovať ľudí evanjeliom. Popri práci milujem motoršport, konkrétne F1.
Peťa Sládková
Som z Oravy, mám rada hory, prírodu, šport a zmenu. V Agapé pracujem najmä so študentmi na stredných a vysokých školách, ktorí chcú rásť vo svojej viere a prinášať zmenu vo svojom okolí. Vediem lokálny tím v Bratislave.
Dominik Svitel
Misijným pracovníkom som už od roku 2013. Božie kráľovstvo rozvíjam tým, že učeníkujem dospelých mužov a tínedžerov. Leto trávim organizovaním mnohých táborov. Mojou najobľúbenejšou činnosťou je evanjelizácia prostredníctvom športu.
Regina White
Rada sa stretávam so stredoškolákmi a vysokoškolákmi, aby sme spolu čítali Bibliu a rozoberali, ako žiť zmysluplný život. Vediem lokálny tím v Košiciach. Rada hrám hry a športujem.

Naši mladí stážisti

Katka Matejková
Som extrovertná a temperamentná osoba, ktorú neteší nič viac ako spoločnosť druhých ľudí (len veľmi zriedka ma uvidíte so zatvorenými ústami). Rada tvorím nové veci. Svoju kreativitu využívam v práci so sociálnymi sieťami.
Filip Kušnír
Popri štúdiu na vysokej škole v Košiciach sa venujem študentom v budovaní ich viery. Ak je niečo, čo bliká, svieti alebo vydáva zvuk a nefuguje to, ako to má, som medzi prvými, čo sa na to pozrú. (A možno to aj opravím.)

Pridaj sa k nám!

Náš tím Agapé je otvorený pre každého, kto vidí zmysel v našej vízii a chce svojimi darmi a schopnosťami prispieť k tomu, aby mohlo čo najviac ľudí spoznať bezpodmienečnú Božiu lásku. 

Máme pre teba miesta na plný i čiastočný úväzok, ponúkame brigády aj možnosť uplatniť sa ako dobrovoľník.