Spoznaj náš tím

Agapé Slovensko

Tomáš Majer
Ako riaditeľ Agapé Slovensko pomáham členom nášho tímu rozvíjať ich prácu s ľuďmi. Teší ma, keď vidím iných napĺňať svoj potenciál. Ako bývalý silný ateista chápem tých, ktorí v Boha neveria. Mám rád šport, aktívne aj ako divák.
Tomáš Bachmayer
V rámci svojej práce v Agapé Slovensko sa venujem službe komunitám – pomáham lokálnym cirkevným spoločenstvám zasahovať svoje okolie evanjeliom prostredníctvom misijných (športových i nešportových) aktivít pre deti, tínedžerov a mládež.
Katka Bošková
Som súčasťou online tímu. Bavia ma otvorené debaty o Bohu s ľuďmi v našich online kurzoch aj mimo nich. Spolu s rodinou bývam v Banskej Bystrici a keď sa odlepím od monitora, kocháme sa spolu z úžasnej prírody vôkol.
Bibiana Cziglerová
Moja viera v Boha ožila cez anglický tábor počas vysokej školy. Po skončení štúdií som sa rozhodla pracovať v Agapé. Mojou túžbou a vášňou je investovať do životov mladých ľudí a môcť sa prizerať, ako ich Boh mení a používa v životoch iných.
Aďa Dobová
Mám na starosti administratívu a financie. Pracujem pre Agapé už 4 roky v kancelárii v Bratislave. Svojou prácou podporujem všetkých pracovníkov, aby sa mohli naplno venovať službe.
Filip Kušnír
Popri štúdiu na vysokej škole v Košiciach sa venujem študentom v budovaní ich viery. Ak je niečo, čo bliká, svieti alebo vydáva zvuk a nefuguje to, ako to má, som medzi prvými, čo sa na to pozrú. (A možno to aj opravím.)
Eva Majerová
Pracujem v online tíme, kde mám na starosti napr. naše webstránky po vizuálnej či obsahovej stránke. Koordinujem prácu našich e-koučov a aj sama sa venujem e-koučingu. A keď ma občas kopne múza, rada napíšem niečo inšpiratívne.
Katka Matejková
Som extrovertná a temperamentná osoba, ktorú neteší nič viac ako spoločnosť druhých ľudí (len veľmi zriedka ma uvidíte so zatvorenými ústami). Rada tvorím nové veci. Svoju kreativitu využívam v práci so sociálnymi sieťami.
Alyssa Meyerdirk
Som súčasťou tímu v Bratislave. Mojou vášňou je mať zmysluplné konverzácie s ľuďmi. V súčasnosti sa snažím naučiť po slovensky a prispievam svojimi zručnosťami v rámci kreatívnych projektov. Mám dve malé detičky.
Michael Meyerdirk
Som súčasťou tímu v Bratislave. Užívam si vedenie chvál, štúdium Biblie s ostatnými a diskusie o tom, ako žiť pre Boha v našej kultúre. V súčasnosti trávim veľa času učením sa slovenčiny!
Milan Mitana
Pracujem v oblasti evanjelizácie, misie, duchovného sprevádzania, zakladania zborov a komunít v priamej spolupráci s kresťanskými spoločenstvami z rôznych denominácií. Zároveň som kazateľom zboru Cirkvi bratskej vo Svätom Jure.
Gabi Repaská
S Agapé som prežila množstvo skvelých chvíľ ešte ako študentka. Po skončení VŠ som 10 rokov pracovala so stredoškolákmi a vysokoškolákmi. V súčasnosti prispievam tvorbou obsahu v online priestore a koučujem ľudí v online kurzoch.
Peťa Sládková
Som z Oravy, mám rada hory, prírodu, šport a zmenu. V Agapé pracujem najmä so študentmi na stredných a vysokých školách, ktorí chcú rásť vo svojej viere a prinášať zmenu vo svojom okolí. Vediem lokálny tím v Bratislave.
Dominik Svitel
Misijným pracovníkom som už od roku 2013. Božie kráľovstvo rozvíjam tým, že učeníkujem dospelých mužov a tínedžerov. Leto trávim organizovaním mnohých táborov. Mojou najobľúbenejšou činnosťou je evanjelizácia prostredníctvom športu.
Regina White
Rada sa stretávam so stredoškolákmi a vysokoškolákmi, aby sme spolu čítali Bibliu a rozoberali, ako žiť zmysluplný život. Vediem lokálny tím v Košiciach. Rada hrám hry a športujem.

Pridaj sa k nám!

Náš tím Agapé je otvorený pre každého, kto vidí zmysel v našej vízii a chce svojimi darmi a schopnosťami prispieť k tomu, aby mohlo čo najviac ľudí spoznať bezpodmienečnú Božiu lásku. 

Máme pre teba miesta na plný i čiastočný úväzok, ponúkame brigády aj možnosť uplatniť sa ako dobrovoľník.