Si študent...

… a hľadáš v živote niečo viac? Túžiš byť milovaný? Vieš, prečo si tu a kam smeruješ? A záleží na tom, ako žiješ? Poď s nami hlbšie!

Trochu o nás

Sme tu pre to, aby sme ti pomohli vyznať sa v zložitostiach študentského života. Chceme ti poskytnúť priestor, kde môžeš objavovať viac o sebe a skúmať veľké otázky o živote, viere a Bohu.  Pripravujeme rôzne výlety, párty, ale aj individuálne stretnutia, skupinky štúdia Biblie či workshopy pre stredoškolákov a vysokoškolákov. Budeme radi, keď sa k nám pridáš v Bratislave alebo v Košiciach. Napíš nám alebo príď na letný tábor SpeakOut, ktorý je zameraný na konverzáciu v angličtine.

Koucing studenta

Koučing

Potrebuješ pomoc v nejakej oblasti v živote, v ktorej sa chceš posunúť? Ponúkame ti bezplatne tri stretnutia s vyškoleným koučom, zamerané na sebaobjavovanie a osobnostný rozvoj. 

Duchovný mentoring

Ak premýšľaš o tom, aký je Boh a ako s ním žiť, naši mentori ti môžu pomôcť hľadať odpovede a rásť vo viere. Je to skvelý priestor pre otvorenú diskusiu a príležitosť objavovať, čo znamená kresťanstvo.

Stretnutie studentov mentoring

Biblické skupinky

Chcel by si spoznávať ako Boh pracoval v životoch biblických postáv a ako môže pracovať aj v tvojom? Na skupinkách sa navzájom povzbudzujeme nachádzať Božiu prítomnosť a zisťovať ako Boh koná v našich každodenných okolnostiach.

SPEAKOUT ENGLISH CAMP

Zlepši svoju angličtinu a zaži najlepší letný tábor svojho života! 

Čo je pre nás dôležité

Chceme žiť autentický život. Kresťanstvo pre nás nie je len o chodení do kostola, ale o osobnej viere a vzťahu s Bohom. Nie sme dokonalí, ale vieme, že nám je odpustené. Učíme sa, ako sa navzájom povzbudzovať, obrusovať sa a žiť na Božiu slávu. Záleží nám najmä na tom, čo má večný dosah, a nie na veciach, ktoré sú pominuteľné a prchavé.

Niekedy sa stretneme na internáte, inokedy v kaviarni alebo v parku. Napíš nám cez kontaktný formulár – radi sa ti ozveme a povieme viac o tom, čo sa práve deje. 

Vidíme sa v Košiciach alebo v Bratislave!

agapestudenti_ba

agapestudenti_ke

Kontaktuj nás

Pridaj sa k nám!

Chceš svojimi darmi a schopnosťami prispieť k tomu, aby mohlo čo najviac študentov spoznať bezpodmienečnú Božiu lásku? Chceš vo svojom okolí dosiahnuť zmenu? Pridaj sa do nášho tímu! 

Máme pre teba miesta na plný i čiastočný úväzok, ponúkame brigády aj možnosť uplatniť sa ako dobrovoľník.