SpeakOut English Camp

Zlepši svoju angličtinu a zaži najlepší letný tábor svojho života! 

Registrácia je ukončená

Registrácia bola ukončená z dôvodu naplnenia kapacít. Je nám ľúto ak si sa nestihol registrovať ale radi ťa uvidíme na Speakout kempe 2025!

Čo je Speakout?

SpeakOut je konverzačný jazykový tábor pre študentov vo veku 15–19 rokov pre všetkých, ktorí chcú zažiť veľa zábavy a zlepšiť si pritom angličtinu. Nemusíš byť hviezdou triedy v angličtine, ale mal by si mať zvládnuté aspoň základy – zvyšok doplníme rukami, nohami a prekladačom. 🙂 O kvalitu výuky sa postará tím mladých amerických lektorov.

Dopoludňajšie hodiny strávime diskusiami vo veľkej skupine aj individuálnymi rozhovormi s lektormi.  Popoludnia a večery sú vyplnené fun aktivitami a bláznivými hrami! Budeme sa rozprávať (v angličtine!) o všetkých možných veciach, ktoré sú v tvojom živote dôležité: o priateľstvách a vzťahoch, životnej filozofii, filmoch, hudbe, láske… a mnohých iných témach! 

Ak budeš mať záujem, môžeš ísť v rozhovoroch aj hlbšie a diskutovať o otázkach života a viery. Naši americkí lektori sú kresťania, je však dôležité vedieť, že na to, aby si prišiel na SpeakOut, nemusíš byť veriaci.

KEDY A KDE:

7. - 13. 7. 2024,
Penzión Jánošík, Ždiar - doprava je individuálna (napíšeme ti pred kempom mail s detailami)

CENA:

Registrácia neskôr: 175 €
10€ zľava pre teba a tvojho kamoša!

PRIHLÁSENIE DO:

Registrácia a platba najneskôr do 23. 6. 2024 (Registrácia ukončená)

„Cez SpeakOut som našla komunitu priateľov, ktorú som predtým nemala. Našla som úžasné nové priateľstvá a videla som, akí sú ľudia rôznorodí. Viac mi to pomohlo zamýšľať sa nad otázkami dôležitými pre život študenta a akceptovať iných. Páčilo sa mi, akí sú Američania veľmi otvorení a nerobia si ťažkú hlavu, keď poviem niečo nesprávne. Získala som nové skúsenosti s ľuďmi z inej kultúry. Bolo super vidieť, keď skúšali hovoriť po slovensky, a videla som, aké je dôležité skúšať, aj keď to ide ťažšie.“
Recenzia SpeakOut
Baška
Účastníčka na SpeakOute

Kontakt