SpeakOut English Camp

Zlepši svoju angličtinu a zaži najlepší letný tábor svojho života! 

Čo je Speakout?

SpeakOut je konverzačný jazykový tábor pre študentov vo veku 15–19 rokov pre všetkých, ktorí chcú zažiť veľa zábavy a zlepšiť si pritom angličtinu. Nemusíš byť hviezdou triedy v angličtine, ale mal by si mať zvládnuté aspoň základy – zvyšok doplníme rukami, nohami a prekladačom. 🙂 O kvalitu výuky sa postará tím mladých amerických lektorov.

Dopoludňajšie hodiny strávime diskusiami vo veľkej skupine aj individuálnymi rozhovormi s lektormi.  Popoludnia a večery sú vyplnené fun aktivitami a bláznivými hrami! Budeme sa rozprávať (v angličtine!) o všetkých možných veciach, ktoré sú v tvojom živote dôležité: o priateľstvách a vzťahoch, životnej filozofii, filmoch, hudbe, láske… a mnohých iných témach! 

Ak budeš mať záujem, môžeš ísť v rozhovoroch aj hlbšie a diskutovať o otázkach života a viery. Naši americkí lektori sú kresťania, je však dôležité vedieť, že na to, aby si prišiel na SpeakOut, nemusíš byť veriaci.

KEDY A KDE:

7. - 13. 7. 2024,
Penzión Jánošík, Ždiar - doprava je individuálna (napíšeme ti pred kempom mail s detailami)

CENA:

Registrácia do 2. 6. : 150 €
Registrácia neskôr: 175 €
10€ zľava pre teba a tvojho kamoša!

PRIHLÁSENIE DO:

Registrácia a platba najneskôr do 25. 6. 2024 (Registrácia ukončená)

„Cez SpeakOut som našla komunitu priateľov, ktorú som predtým nemala. Našla som úžasné nové priateľstvá a videla som, akí sú ľudia rôznorodí. Viac mi to pomohlo zamýšľať sa nad otázkami dôležitými pre život študenta a akceptovať iných. Páčilo sa mi, akí sú Američania veľmi otvorení a nerobia si ťažkú hlavu, keď poviem niečo nesprávne. Získala som nové skúsenosti s ľuďmi z inej kultúry. Bolo super vidieť, keď skúšali hovoriť po slovensky, a videla som, aké je dôležité skúšať, aj keď to ide ťažšie.“
Recenzia SpeakOut
Baška
Účastníčka na SpeakOute

Kontakt