Spoznaj Boha online

Nech si na tom s vierou akokoľvek, naše webstránky a online kurzy ti pomôžu preskúmať tvoje otázky o Bohu a zmysle života. 

Náš online tím buduje priestor, kde môžeš preskúmať svoje otázky o viere a zmysle života a kde si môžeš bez nátlaku či záväzkov vytvoriť vlastný názor. Vyber si zo širokej ponuky bezplatných online kurzov, emailových balíčkov, čítacích plánov a pod.

Naším špecifikom je sieť tzv. e-koučov, ktorí sú kedykoľvek pripravení odpovedať na tvoje otázky o viere a Bohu, môžu ťa sprevádzať v online kurzoch, počúvať a povzbudzovať ťa. Sme tu pre teba a chceme ti pomôcť na tvojej duchovnej ceste… lebo nám na tebe záleží!

Odporúčame

Online kurz Prečo Ježiš?

Hľadáš šťastie a naplnenie v živote, no pociťuješ skôr prázdnotu? Túžiš nadviazať bližší, osobnejší vzťah s Ježišom? Preskúmaj, kým bol a ako môže zmeniť tvoj život.

Hľadanie pravdy

Táto séria 8 emailov je pre ateistov a agnostikov, ktorí váhajú, či Boh existuje a dá sa mu veriť. Prezentuje rôzne pre a proti, aby si mal priestor vytvoriť si vlastný názor.

Podcasty: Krížovatky

Zaujímajú ťa otázky súvisiace s Bohom, vierou a životom? Ak rád počúvaš alebo pozeráš podcasty, klikni na náš kanál Krížovatky na Spotify alebo na Youtube. 

Nájdi stránku podľa svojich potrieb

Čísla hovoria za nás

Pozri si naše štatistiky za uplynulý rok:

online kurzov
nových účastníkov kurzov/rok
tis.
návštevníkov webov/mes.​
tis.
odberateľov zamyslení​

Čo sa o nás hovorí

Je jedno, čo o sebe napíšeme my sami. Je oveľa dôležitejšie, o nás hovoria tí, ktorí s nami prišli do styku. 

Kontaktuj nás

Pridaj sa k nám!

Náš tím Agapé je otvorený pre každého, kto vidí zmysel v našej vízii a chce svojimi darmi a schopnosťami prispieť k tomu, aby mohlo čo najviac ľudí spoznať bezpodmienečnú Božiu lásku.

Môžeš sa k nám pripojiť ako dobrovoľník – e-kouč, alebo si pozri naše pracovné ponuky na iné roly v tíme.