Spoznaj Boha online

Nech si na tom s vierou akokoľvek, naše webstránky a online kurzy ti pomôžu preskúmať svoje otázky o Bohu a zmysle života. 

Náš online tím buduje priestor, kde môžeš preskúmať svoje otázky o viere a zmysle života a kde si môžeš bez nátlaku či záväzkov vytvoriť vlastný názor. Vyber si zo širokej ponuky bezplatných online kurzov, emailových balíčkov, čítacích plánov a pod.

Naším špecifikom je sieť tzv. e-koučov, ktorí sú kedykoľvek pripravení odpovedať na tvoje otázky o viere a Bohu, môžu ťa sprevádzať v online kurzoch, počúvať a povzbudzovať ťa. Sme tu pre teba a chceme ti pomôcť na tvojej duchovnej ceste… lebo nám na tebe záleží!

Odporúčame

Online kurz Prečo Ježiš?

Hľadáš šťastie a naplnenie v živote, no pociťuješ skôr prázdnotu? Túžiš nadviazať bližší, osobnejší vzťah s Ježišom? Preskúmaj, kým bol a ako môže zmeniť tvoj život.

Hľadanie pravdy

Táto séria 8 emailov je pre ateistov a agnostikov, ktorí váhajú, či Boh existuje a dá sa mu veriť. Prezentuje rôzne pre a proti, aby si mal priestor vytvoriť si vlastný názor.

Boh ťa miluje​

Tento 4-dňový čítací plán Biblie hovorí o Božej láske k nám. Krátke povzbudenia spojené s biblickými citátmi si môžeš každý deň prečítať alebo vypočuť v aplikácii Biblia.

Nájdi stránku podľa svojich potrieb

Čísla hovoria za nás

Pozri si naše štatistiky za rok 2021:

online kurzov
nových účastníkov kurzov/rok
tis.
návštevníkov webov/mes.​
tis.
odberateľov zamyslení​

Čo sa o nás hovorí

Je jedno, čo o sebe napíšeme my sami. Je oveľa dôležitejšie, o nás hovoria tí, ktorí s nami prišli do styku. 

Kontaktuj nás

Pridaj sa k nám!

Náš tím Agapé je otvorený pre každého, kto vidí zmysel v našej vízii a chce svojimi darmi a schopnosťami prispieť k tomu, aby mohlo čo najviac ľudí spoznať bezpodmienečnú Božiu lásku.

Môžeš sa k nám pripojiť ako dobrovoľník – e-kouč, alebo si pozri naše pracovné ponuky na iné roly v tíme.