Domov > Poupratuj svoje vnútro

Poupratuj svoje vnútro

zamyslenia

Opäť je tu Veľká noc – jeden z najvýznamnejších sviatkov v roku. Ako to už pred sviatkami chodí, snažíme sa aspoň čo-to upratať, umyť auto, pripraviť tradičné dobroty do veľkonočného košíka či na stôl. Na akési pôstne zamyslenia či predsavzatia možno zatiaľ nezostal čas, aj keď túžba by tam bola. Preto sme pre teba pripravili túto Veľkonočnú výzvu s názvom „Poupratuj svoje vnútro“.

Počas 7 dní Veľkého týždňa sme pre teba prichystali 7 výziev. Pozrieme sa pozrieme na 7 rôznych oblastí nášho života a skúsime v nich urobiť poriadok, aby bolo naše vnútro dobre pripravené na oslavu Veľkej noci.

Pridáš sa k nám? Ak áno, prihlás sa na odber týchto zamyslení.

Recenzie

4,9
Rated 4.9 out of 5
4.9 z 5 hviezdičiek (na základe 9 hodnotení)
Vynikajúce89%
Veľmi dobré11%
Priemerné0%
Slabé0%
Hrozné0%
Rated 4 out of 5
22/04/2022

Hned ta prva vyzva byt sam s nasim Panom a poupratovat si v srdci aj v mysli. Vela som si odniesol aj do casu po velkej noci.

Peter
Rated 5 out of 5
20/04/2022

Séria mi pomohla pozriet sa do svojho vnútra, preskúmať myslienky, emócie, správanie. Zamyslela som sa nad tym, ze žijem casto iba pre tento svet, cas si vyhradzujem hlavne pre skutky tohto sveta a uniká mi podstata môjho bytia. A preto sa stale cítim preťažená, opustená. Najviac sa mi páči neustály dôraz na to, ze Ježiš je živý, ze je tu so mnou a ak ho budem pozývať do všetkého, co žijem a robím, budem s nim mat vzťah, budem zit pre zivot vecný.

Minka
Rated 5 out of 5
19/04/2022

Séria mi pomohla upratať si svoje srdce a dať Bohu všetko.

Jan
Rated 5 out of 5
19/04/2022

Velmi sa mi pacili biblicke verse..otazky k nim..navadzali ma na spravnu cestu..a na zamyslanie sa nad svojim zivotom..kde som prave a kam smerujem. Tato vyzva mi prisla prave v obdobi, kedy som potrebovala si upratat vsetko co vo mne je nahromadene…som velmi vdacna, ze su ludia, ktori taketo nieco organizuju. Velmi obohacujuce pre mna bolo aj zdielanie s ludmi, ktori veria v Jezisa..a prezivaju podobne veci ako ja..

Erika
Rated 5 out of 5
19/04/2022

Uvedomila som si svoju celistvosť.

Blanka
Rated 5 out of 5
18/04/2022

Úžasné zamyslenia. Nikdy má také veci nenapadli!

Jana
Rated 5 out of 5
18/04/2022

Donútila ma spomaliť a porozmýšľať o tom, čo ste písali. Boh ma naučil, že treba častejšie do rúk brať Božie slovo, ktoré poučí, pohľadí, ale aj pokarhá. Najviac ma oslovila téma o jazyku, ale aj o hodnotách. V podstate každé zamyslenie mi niečo dalo, z každého som si niečo zobrala. Ďakujem za vašu prácu.

Maria

Ohodnoť sériu „Poupratuj svoje vnútro“

Zdieľaj
Tweetni
Prepošli