Domov > Série zamyslení – prehľad

Série zamyslení

zamyslenia
Doba čítania: 2 min.

Chceš ďalej objavovať, aký je Boh a byť mu ešte bližšie? Ponúkame ti krátke zamyslenia, ktoré ti pomôžu na tvojej duchovnej ceste – či Boha ešte len hľadáš, alebo ho už poznáš dlhšie. 

Naraz ti odporúčame odoberať len jednu sériu alebo balíček, aby ťa nezahltili maily a informácie. Zamyslenia ti budú chodiť v takej frekvencii, aby si mal čas si ich prečítať, príp. preskúmať ďalšie zaujímavé zdroje, ktoré ti v nich odporúčame. Počas odberu sa môžeš na čokoľvek opýtať a diskutovať o svojich otázkach a zápasoch. Všetky balíčky sú zdarma.

Hľadanie pravdy

Hľadanie pravdy je séria 8 emailov určená pre ateistov alebo agnostikov, ktorí neveria v Boha alebo váhajú, či Boh existuje a dá sa mu veriť. Prezentuje rôzne pre a proti a dáva ti priestor vytvoriť si vlastný názor.

Štartovací balíček

V tejto sérii 10 zamyslení ti pomôžeme „naštartovať“ tvoj vzťah s Bohom – nezávisle od toho, či si ho práve nadviazal, alebo už Boha poznáš dlhšie a chceš svoj vzťah s ním trochu oprášiť a oživiť.

Nestresuj

V tejto sérii 8 emailov sa budeme zamýšľať nad tým, ako nežiť svoj život v strese z toho, kedy zase zlyháš a prečo sa ti nedarí žiť tak ako Ježiš. Zameriame sa na Ducha Svätého a na to, ako ti v tom môže pomôcť.

Spoznaj Boha lepšie: Štúdium Jánovho evanjelia  

Chceš sa naučiť študovať Bibliu? Potom je táto séria práve pre teba! V priebehu pol roka si postupne prejdeme celé Jánovo evanjelium a naučíme ťa nielen študovať Písmo, ale aj aplikovať jeho pravdy vo svojom živote.

Podaj ďalej  

Chceš sa so svojou vierou podeliť s inými, ale nevieš ako a máš obavy? Táto séria 12 e-mailov je o tom, ako svedčiť svojim známym o svojej viere prirodzenými spôsobmi, ktoré sú blízke tvojmu typu osobnosti.

Svetlo v sieti

Svetlo v sieti je séria krátkych, povzbudivých kresťanských zamyslení na celý rok. Posielame ich raz týždenne a ponúkame ti v nich „zamyslenia na dnes“, ktoré vnesú viac radosti a svetla do tvojho online sveta.  

Svetlo v sieti 2

Po veľkom úspechu prvej série krátkych zamyslení Svetlo v sieti prinášame jej pokračovanie. Ak sa nachádzaš uprostred ťažkostí, pomôžeme ti nájsť cestu pokoja a nádeje, ktorú zasľúbil Boh.

Poupratuj svoje vnútro

Túto sériu sme vytvorili v rámci prípravy na Veľkú noc, ale témy, ktoré v nej otvárame, sú aktuálne celoročne. Počas 7 dní si dáme 7 výziev v rôznych oblastiach nášho života a skúsime v nich urobiť poriadok.

10 Božích prikázaní

Boh nám dal cez Mojžiša Destoro Božích prikázaní – koľko z nich dokážeš vyloviť z pamäti? Vydaj sa s nami na niekoľkodňovú cestu uvažovania o Božích výrokoch zaznamenaných v knihe Exodus.

Zdieľaj
Prepošli