Domov > Kto je e-kouč

Kto je e-kouč

Duchovný e-kouč

Na správy čitateľov odpovedajú desiatky našich e-koučov. Ponúkajú ti niečo, čo je v dnešnej dobe vzácne: svoj čas a pozornosť, a to bez nároku na akúkoľvek odmenu.

Komunikácia s e-koučom prebieha cez e-maily. Prostredníctvom koučovacích otázok ti pomôže objavovať odpovede na tvoje otázky a problémy bez toho, aby ti predostrel to „správne“ riešenie. Bude ti k dispozícii ako rovnocenný partner a ak o to prejavíš záujem, môže ťa sprevádzať na tvojej ceste spoznávania Boha.

Ako vyťažiť z rozhovoru s e-koučom čo najviac?

  • Buď otvorený a úprimný. Komunikácia s e-koučom je anonymná, takže nemá zmysel niečo skrývať. Čím podrobnejšie mu opíšeš svoju otázku či problém, tým ľahšie ti bude vedieť pomôcť.
  • Neboj sa pýtať. Žiadna otázka nie je hlúpa, trápna alebo zbytočná. Máš jedinečnú príležitosť diskutovať o otázkach, na ktoré si vždy hľadal odpoveď!
  • Odpisuj svojmu e-koučovi promptne. O to rýchlejšie sa posunieš na svojej ceste hľadania a nachádzania odpovedí.  

Naddenominačný prístup

Naši e-kouči sú členmi rôznych kresťanských cirkví na Slovensku (okrem siekt). Ich odpovede sú založené na Biblii (nie na tradíciách jednotlivých cirkví). Zameriavajú sa na to, čo máme ako kresťania vo všetkých cirkvách spoločné, a nie na témy, ktoré nás počas histórie rozdelili.

E-kouči nie sú psychológovia ani teológovia, ale zrelí a skúsení kresťania, ktorí absolvovali starostlivé výberové konanie a kvalitný koučingový výcvik.

Bezpečnosť nadovšetko

Počas prehliadania stránky a komunikácie s e-koučom môžeš zostať v anonymite a prezradiť o sebe len toľko, koľko budeš chcieť. Tvoje osobné údaje s nikým nezdieľame ani ich nepoužívame na zasielanie nevyžiadanej pošty.

Sme tu pre teba… lebo nám na tebe záleží!

Napíš e-koučovi:

Ak sa stránka nenačíta, povoľ vo svojom prehliadači javascript.
Zdieľaj
Tweetni
Prepošli